Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Fuzzy Flamingo Nail Colour

€ 6€ 12
10 ML | € 600.00 / 1L
Sale

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruby Glow Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nail Colour - Chili Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Others also bought

Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Base Coat - Base Coat - Still Life
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale
Straight-Leg Jeans - Light Blue - Still Life
€ 79€ 99
Sale
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Wide-Leg Jeans - White - Still Life
+6
100% cotton
Cashmere and cotton jumper - Beige - Still Life
SaleCashmere-cotton
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
U-Neck Midi Dress - Dark Blue/Red - Still Life
Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Long Wool Coat - Brown - Still Life
Back in stock
Rib-Knit V-Neck Top - Butter Yellow - Still Life
Sale
Oversized Cotton Shirt - Lilac/White - Still Life
+1
New100% cotton
Cotton Balloon Trousers - Dusty Pink - Still Life
Sale100% cotton
Soot Smudge Eye Pencil - Soot Smudge - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Relaxed Knit Jumper - Lilac - Still Life
adidas BRMD W Sneakers - Light Pink/Yellow - Still Life
€ 59€ 110
Prev. Markdown: € 69
Sale
Wool-Blend Faux-Fur Jacket - Beige - Still Life
Sale
Striped Rib-Knit Midi Dress - Dark Grey/Yellow - Still Life
Sale100% cotton
Cashmere and cotton jumper - Khaki Green - Still Life
SaleCashmere-cotton
Fine-Knit T-Shirt - Bright Blue - Still Life
€ 25€ 49
Prev. Markdown: € 29
Sale
High-Waist Tailored Trousers - Grey - Still Life
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life