Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Perfect Pistachio Perfume Oil​

€ 19
6 ML | € 3166.67 / 1L

This travel-friendly roll-on perfume oil features a warm gourmand scent that is delicious, delightful and dreamy. ​ ​

Top notes: Pistachio Nuts, Warm Milk, Hazelnut​

Mid notes: White Chocolate, Ambroxan, Amber​

Base notes: Candied Vanilla, Sandalwood, Creamy Musks​ ​

  • Fragrance family: Fruity​
  • Made in Italy​

 

Others also bought

Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fringed Shawl Wool Coat - Black - Still Life
Cotton Cross-Over Blouse - Yellow/Checked - Still Life
100% cotton
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Wire-Frame Oval Sunglasses - Gold - Still Life
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook
Thin-Knit Cardigan - Dark Red - Lookbook
NewCotton-wool
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Grey Melange - Still Life
+7
100% organic cotton
High-Waist Bikini Briefs - Black - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
100% cotton
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Relaxed Silk Shirt - Dark Blue - Still Life
+1
New100% silk
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+5
Cotton-wool