Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pink Noon Mini Body Mist

€ 9
50 ML | € 180.00 / 1L

Body mist with a delicate floral perfume that imagines exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents

Others also bought

Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
NewWool-cotton
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Silk-Blend Ribbed Socks - Brown - Still Life
Linen Mini Dress - Black - Still Life
100% linen
Oversized Cotton Shirt - Blue - Still Life
+1
100% cotton
Ribbed Long-Sleeve Top - Grey - Still Life
Relaxed Knit Jumper - Dark Red - Lookbook
Boxy Cotton T-Shirt - Grey - Still Life
+5
100% organic cotton
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Wool-Blend Socks - Dark Red - Still Life
Round Wire-Frame Sunglasses - Silver - Still Life
Arabesque Wood Body Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Relaxed Knit Jumper - White - Lookbook
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Mohair Blend Jumper - Dark Red - Still Life
cotton-wool-mohair