Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Punk Bouquet Perfume Oil

€ 19
6 ML | € 3166.67 / 1L

This travel-friendly roll-on perfume oil is delicately scented with long-lasting floral notes that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ 6 ml/0.24 fl oz.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​

Fragrance family: Floral​

Made in Italy

Similar items

Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive

Others also bought

Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Knee-Length Slip Skirt - Dark Red - Still Life
Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Cotton Smocked Midi Dress - Brown - Still Life
100% cotton
Cotton Twill Drawstring Trousers - Black - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Arabesque Wood Scented Candle - Arabesque Wood - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Collared Bomber Jacket - Dark Brown - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Mohair-Blend Brushed Beanie - Dark Grey Melange - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Blue - Still Life
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents