Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sticky Toffee Tinted Lip Serum

€ 10€ 19
5.5 ML | € 1818.19 / 1L
Out of stock

Sticky Toffee

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Peptide lip serum that gives lips a soft feel and rich, glossy finish.

• Sheer coverage

• Moisturising

• Contains peptides and sweet almond oil

• Dermatologically tested

 

Others also bought

Sheer Knitted T-Shirt - Beige/Turquoise - Still Life
Sale
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Jacquard Mini Shirt Dress - Dark Brown - Still Life
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
SaleSilk-cotton
Bias-Cut Lace Midi Dress - White - Still Life
Long Stand-Collar Cotton Shirt - White - Lookbook
Belted Corduroy Jumpsuit - Burgundy - Lookbook
SaleOnline exclusive
Ruched Floral Top - Red/Floral Pattern - Still Life
€ 39€ 59
Sale
Square-Neck Tank Top - Red - Still Life
€ 10€ 22
Prev. Markdown: € 12
Sale
Drawstring Top - White - Still Life
€ 35€ 59
Prev. Markdown: € 39
Sale
Alpaca-Blend Cardigan - Yellow - Still Life
Sale
Fitted Tank Top - Black - Lookbook
€ 12€ 19
Sale
Flared Press-Crease Trousers - Grey - Still Life
Oversized Printed V-Neck Blouse - Black/Yellow Pattern - Still Life
Sculptural Drawstring Blouse - Beige - Still Life
Cotton-Twill Baseball Cap - Sky Blue - Still Life
+2
Sale
Square Sunglasses - Dark Red/Tortoise - Still Life
€ 17€ 35
Sale