Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Oh Raspberry Tinted Lip Serum

€ 9€ 19
5.5 ML | € 1636.37 / 1L
Out of stock

Oh Raspberry

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Peptide lip serum that gives lips a soft feel and rich, glossy finish.

• Sheer coverage

• Moisturising

• Contains peptides and sweet almond oil

• Dermatologically tested

 

Others also bought

Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Cotton Shirt - Brown/Blue Stripes - Still Life
+2
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Satin Mini Dress - Black - Lookbook
€ 39€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Woven Bib Collar - Dark Brown - Still Life
Wool-Blend Tailored Trousers - Black - Still Life
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Double Cherry Matte Lip Colour - Double Cherry - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Sheer Knitted T-Shirt - Beige/Turquoise - Still Life
Sale
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
SaleSilk-cotton
Barrel‑Leg Cropped Trousers - Black - Still Life
Brushed Mohair-Blend Cardigan - Light Grey - Still Life
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Mock-Neck Top - Pink/Floral - Still Life
€ 25€ 49
Sale