Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Hot Coffee Tinted Lip Serum

€ 19
5.5 ML | € 3454.55 / 1L

Hot Coffee

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Peptide lip serum that gives lips a soft feel and rich, glossy finish.

• Sheer coverage

• Moisturising

• Contains peptides and sweet almond oil

• Dermatologically tested

 

Others also bought

Cotton Shirt - Brown/Blue Stripes - Still Life
+2
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Shaping Brush ​ - Shaping Brush - Still Life
Merino Wool Polo Neck Top - Green - Still Life
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Suede Sock Boots - Cognac - Still Life
+1
New
Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Tapered Jeans - Black - Still Life
Straight-Leg Jeans - Dusty Blue - Still Life
Oversized Cotton Shirt - Dark Brown - Still Life
+1
New100% cotton
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Tailored Linen Shorts - Beige - Still Life
Tulip Bag Charm - Light Blue/Burgundy - Still Life
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Oversized Cotton Shirt - Lilac/White - Still Life
+1
New100% cotton
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16