Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Pink Noon Hand Cream

£ 6
30 ML | £ 200.00 / 1L

Rich moisturising cream with shea butter.

  • Leaves hands feeling silky smooth​
  • Contains shea butter​
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Miami Muse Hand Lotion - Miami Muse - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
£ 15
90 ML | £ 166.67 / 1 L
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Nine Notes Hand Lotion​ - Nine Notes - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Arabesque Wood Hand Lotion - Arabesque Wood - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
£ 19
500.0 ML | £ 38 / 1 L
2 scents
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents

Others also bought

Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Arabesque Wood Hand Lotion - Arabesque Wood - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sculptural Pleat Trousers - Black - Still Life
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Arabesque Wood Body Lotion - Arabesque Wood - Still Life
£ 15
350.0 ML | £ 42.86 / 1 L
3 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Brown - Lookbook
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
£ 15
90 ML | £ 166.67 / 1 L
Plain-Knit Wool Top - Lilac - Still Life
+2
New100% wool
Knitted Alpaca-Blend Sweater - Dark Blue - Still Life
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Linen Mini Dress - Black - Still Life
100% linen
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
+1
New100% merino wool
Textured Mini Skirt - Beige Melange - Lookbook
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Pleated Mini Skirt - Blue - Still Life
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
£ 15
350.0 ML | £ 42.86 / 1 L
3 scents
Lace-Trim Mini Skirt - Black - Still Life
Mohair-Blend Jumper - Mole - Lookbook