Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Arabesque Wood Hand Soap

£ 8
250 L | £ 0.04 / 1L
Out of stock

Arabesque Wood

Perle de CocoArabesque Wood
Everyday indulgent wash that ensures hands are perfectly cleansed, cared for and delightfully scented scented with fresh lemon and ginger that bring a fresh scent to the woody depth of moss and amber. ml/8.45 fl oz.

Mild cleansing agents ensure that hands do not dry out.

Similar items

Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
Knitted Collar Cardigan - Bright Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+6
100% organic cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
NewWool-cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Nylon Funnel-Collar Jacket - Black - Still Life
Oversized Cotton Shirt - Blue - Still Life
+1
100% cotton
Oversized Coat - Brown - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Grey - Still Life
Loose-Fit Tailored Trousers - Black - Still Life
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Navy Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
+1
New100% merino wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Wool-Cotton Turtleneck Jumper - Dark Blue - Still Life
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook