Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Perfect Pistachio Hand Soap

€ 5€ 10
Prev. Markdown: € 6
250 ML | € 20.00 / 1L
Out of stock

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. ​ Features a warm gourmand scent that is delicious, delightful and dreamy. ​ ​ Top notes: Pistachio Nuts, Warm Milk, Hazelnut​

Mid notes: White Chocolate, Ambroxan, Amber​

Base notes: Candied Vanilla, Sandalwood, Creamy Musks​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​

Others also bought

Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Fitted Tank Top - Black - Lookbook
€ 12€ 19
Sale
Satin Mini Dress - Black - Lookbook
€ 39€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
Sale
Crewneck T-Shirt - White - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
A-Line Mini Skirt - Dark Brown - Still Life
€ 29€ 59
Prev. Markdown: € 35
Sale
Press-Crease Cotton Trousers - Brown - Still Life
Sale100% cotton
Suede Baseball Cap - Dark Brown - Still Life
€ 39€ 69
SaleOnline exclusive
Ribbed Cotton Cardigan - Beige - Still Life
Sale100% cotton
Oversized Cotton Shirt - Blue/Checked - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 45
+1
Out of stock100% cotton
Raw-Edge Denim Top - Light Blue - Still Life
€ 22€ 49
Prev. Markdown: € 25
Sale
Fitted Zip-Up Denim Jacket - Washed Blue - Still Life
Sale100% cotton
Cable-Knit Mock Neck Vest - Dark Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Alpaca-Blend Cardigan - Yellow - Still Life
Sale
Wrap-Front Blouse - Black - Lookbook
€ 49€ 79
Prev. Markdown: € 55
Sale
Button-Detail Wool Top - Dark Brown - Still Life
New100% wool
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% merino wool
Gathered Crepe Blouse - Red/Floral - Still Life
Ruched Cap-Sleeve Top - Beige - Still Life
Sale
Gathered Blouse - Beige - Still Life
€ 49€ 89
Prev. Markdown: € 59
Sale
Short Bead Necklace - Burgundy - Still Life