Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Punk Bouquet Hand Soap

€ 10
250 ML | € 40.00 / 1L
Out of stock

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. Features a floral scent that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​ ​

Others also bought

Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Arabesque Wood - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
V-Neck Gathered Dress - Dark Blue/Dots - Still Life
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
adidas Handball Spezial Sneakers - Beige/Pink - Still Life
Cotton-Twill Baseball Cap - Dark Blue - Still Life
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Black - Lookbook
+7
100% organic cotton
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Short-Sleeve Cashmere Top - Dark Brown - Still Life
100% cashmere