Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Slightly Brown Lip Gloss

€ 8€ 15
4 ML | € 2000.00 / 1L
Sale

Slightly Brown

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Sienna Stunner Lip Pencil

Others also bought

Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Glass Divine Balm Highlighter - Glass Divine - Still Life
€ 12€ 22
8.7 G | € 1379.31 / 1 KG
Sale
Straight-Leg Jeans - Light Washed Blue - Still Life
€ 49€ 99
Prev. Markdown: € 59
Sale100% cotton
Tie-Back Gathered Blouse - Dark Mole - Still Life
Sale
Oversized Wool Jumper - Black/White - Still Life
Sale100% wool
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Pleated Midi Skirt - Khaki Green - Still Life
€ 59€ 99
Sale
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Crewneck T-Shirt - White - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Ribbed Zip-Up Maxi Dress - Dusty Blue - Still Life
Sale100% cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Burgundy/Pink - Still Life
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Futuristic Glow Balm Highlighter - Futuristic Glow - Still Life
€ 10€ 22
8.7 G | € 1149.43 / 1 KG
Sale
Slim Knitted T-Shirt - Steel Blue - Still Life
Sale
Alpaca-Blend Cardigan - Dark Brown - Still Life