Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Cold Marble Nail Colour

€ 6€ 12
10 ML | € 600.00 / 1L
Sale

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruby Glow Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nail Colour - Chili Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Others also bought

Base Coat - Base Coat - Still Life
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Tapered Wool Jacket - Beige - Still Life
€ 69€ 149
Sale
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Rib-Knitted Long Dress - Black - Still Life
Sale
Rouge Icon Lip Pencil - Rouge Icon - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
V-Neck Cotton Jumper - Mustard - Still Life
Sale100% cotton
Cotton Racerback Top - Pink - Still Life
Sale100% cotton
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Rib-Knit V-Neck Top - Butter Yellow - Still Life
Sale
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Rib-Knit Cotton Cardigan - Marled Green - Still Life
Sale
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Sleeveless Top - White - Still Life
Oversized Drawstring Utility Jacket - Khaki Green - Still Life