Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pretty Prism Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​

 

Similar items

Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Rust Nail Colour - Perfect Rust - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Glass Detail Brass Ring Set - Gold/Blue/Brown - Still Life
Textured Bow Tie Swimsuit - Bright Blue - Still Life
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Low-profile Leather Shoulder Bag - Brown - Still Life
Cropped Wide-Leg Jeans - Mid blue - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Brown - Lookbook
Wool Mini Skirt - Grey - Still Life
100% wool
Crew-Neck Mohair-Blend Vest - Green/Multi Colour - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Blue - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Mohair-Blend Cardigan - Red - Still Life
Newcotton-wool-mohair
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Ribbed Silk Top - Black - Still Life
100% silk
Pleated Waist Shirt - Dark Brown - Still Life
Button-Detail Wool Top - Dark Brown - Still Life
New100% wool