Skip to:

Members get early access. Join or sign in to shop the promotion.

logo

More Pistachio Nail Colour

chf 17
10 ML | chf 1700.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Blue Art Nail Colour - Blue Art - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Vivid Vermilion - Vivid Vermilion - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22

Others also bought

Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+22
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Large Mohair-Blend Scarf - Dark Grey Melange - Still Life
Wool-Cashmere Mock Neck Jumper - Black - Still Life
Wool-cashmere
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 9
30 ML | chf 300 / 1 L
8 scents
Tapered Jeans - Medium blue - Still Life
+1
Ribbed Midi Dress - Off White - Lookbook
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Collared Bomber Jacket - Burgundy - Still Life
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
chf 9
30 ML | chf 300 / 1 L
8 scents
Barrel‑Leg Cropped Trousers - Off White - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Straight Press-Crease Trousers - Dark Green - Still Life
Button-Detail Wool Top - Grey - Still Life
New100% wool
Mock-Neck Lace Top - Dark Red - Still Life
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Barrel-Leg Jeans - Black - Still Life
+10
New100% organic cotton
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% merino wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Relaxed Silk Shirt - Dark Blue - Still Life
+2
New100% silk