Skip to:

Sale: Seasonal markdowns

logo

Fancy Brick Powder Blush

chf 17chf 32
4 G | chf 4250.00 / 1kg
Sale

Fancy Brick

Fancy BrickFlush FIlterBlossom outApricot NowPicture PeonySand Sculpture

Velvety blusher that effortlessly blends and builds from a natural flush to a statement shade.​

  • Velvety feel and finish​
  • Builds and blends effortlessly​
  • Goes great with: Powder Brush​ ​

 

Combine with

Image of Slightly Brown Lip Gloss
Sale
Image of Sienna Stunner Lip Pencil

Similar items

Cream Blusher - Favourite Flower - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Valentine - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Vibrant Petunia - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
chf 32
13.4 ML | chf 2388.06 / 1 L

Others also bought

Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
chf 9chf 17
10 ML | chf 900 / 1 L
+22
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
Sale
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Still Life
SaleSilk-cotton
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
chf 12chf 25
4.0 ML | chf 3000 / 1 L
+2
Sale
Tie-Front Top - Black - Still Life
chf 55chf 89
Sale
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
chf 15chf 29
5.0 G | chf 3000 / 1 KG
Sale
Knitted Jumper - Black - Still Life
chf 59chf 89
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Cream Blusher - Valentine - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 15
250.0 ML | chf 60 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
chf 75chf 119
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Dark Yellow - Still Life
Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
chf 12chf 25
1.21 G | chf 9917.36 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Vibrant Petunia - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Leather Detail Mesh Tote - Black - Still Life
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Strappy Velvet Midi Dress - Black - Still Life
Sale
Leather-Trimmed Mesh Tote Bag - Black - Still Life
Sheer Knitted T-Shirt - Beige/Turquoise - Still Life
Sale
Long Wool Coat - Dark Mole - Still Life
Back in stock
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+3
100% organic cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life