Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Déjà Vu Mood Dj Vu Mood Perfume Oil

€ 19
6 ML | € 3166.67 / 1L

This travel-friendly roll-on perfume oil is delicately scented with long-lasting notes of jasmine sambac tempered by memories of wild raspberry. ​6 ml/0.24 fl oz. ​ ​

Top notes: Elemi, Wild Raspberry, Jaboticaba​

Mid notes: Jasmine Sambac, Blur Cyclamen, Saffron Flower​

Base notes: Ambroxan, Driftwoods, Cotton Candy​ ​

Fragrance family: Fruity​

Made in Italy​

Others also bought

Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Loose-Fit Tailored Trousers - Black - Still Life
Oversized Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Barrel-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+10
100% cotton
Striped Socks - Dark Brown - Still Life
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Ribbed Cotton Tank Top - White - Still Life
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Relaxed Knit Jumper - Mole Beige - Lookbook
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
NewWool-cotton
Wide-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Tailored Press Crease Trousers - Black - Still Life
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton