Skip to:
Skip to Navigation
chevron-down
Skip to Main Content
chevron-down
Skip to Footer
chevron-down
Sale: New styles added
Sale: New styles added
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
close
chevron-down
close
chevron-down
Frilled Glitter Socks
favourite-inactive
€ 12
Out of stock
Lilac
Choose size
36/38
bell
39/41
bell
Size guide
Find in store
chevron-down
Choose size
chevron-down
Ribbed socks with a glitter lurex finish and a frilled cuff.
Details & Fit
chevron-right
chevron-right
Material
chevron-right
chevron-right
Shipping & Payment
chevron-right
chevron-right
Similar items
plus
favourite-inactive
Cashmere Socks
€ 39
plus
favourite-inactive
Sheer Socks
€ 15
plus
favourite-inactive
Silk-Blend Ribbed Socks
€ 17
+1
plus
favourite-inactive
Sheer Socks
€ 12
plus
favourite-inactive
Checked Socks
€ 12
New
plus
favourite-inactive
Checked Socks
€ 12
New
plus
favourite-inactive
Silk-Blend Ribbed Socks
€ 17
+1
plus
favourite-inactive
Checkered Socks
€ 12
plus
favourite-inactive
Silk-Blend Ribbed Socks
€ 17
+1
plus
favourite-inactive
Silk-Blend Ribbed Socks
€ 17
+1
New
Others also bought
plus
favourite-inactive
Relaxed Knit Jumper
€ 49
+4
plus
favourite-inactive
Double-Twist Sculptural Ring
€ 29
plus
favourite-inactive
Cotton Crew-Neck T-Shirt
€ 25
+7
100% cotton
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+4
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Cropped Wide-Leg Jeans
€ 79
+2
plus
favourite-inactive
Miami Muse Canvas Beauty Pouch
€ 29
4 scents
plus
favourite-inactive
Sheer Pointelle Socks
€ 12
plus
favourite-inactive
Wide-Leg Jeans
€ 89
+7
New
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted Cardigan
€ 89
+5
New
plus
favourite-inactive
Merino Wool Polo Neck Top
€ 59
+1
New
100% merino wool
plus
favourite-inactive
Cotton Shirt
€ 79
+2
100% cotton
plus
favourite-inactive
Rib-Knit Tank Top
€ 49
+2
plus
favourite-inactive
Linen Mini Dress
€ 89
+2
100% linen
plus
favourite-inactive
Tailored Linen Shorts
€ 69
+1
plus
favourite-inactive
Fig Fantasy Nail Colour
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
plus
favourite-inactive
Chunky Chain Necklace
€ 39
plus
favourite-inactive
Cotton Crew-Neck T-Shirt
€ 25
+7
100% organic cotton
plus
favourite-inactive
Merino Wool Polo Neck Top
€ 59
+1
New
100% merino wool
plus
favourite-inactive
Flared Linen Midi Dress
€ 99
100% linen
plus
favourite-inactive
Baggy Jeans
€ 119
100% cotton
plus
favourite-inactive
Zip-Up Turtleneck Cardigan
€ 69
100% cotton
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Hand Cream
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
plus
favourite-inactive
Pink Noon Hand Cream
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
plus
favourite-inactive
Textured Bikini Briefs
€ 29
+1
Online exclusive