Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Hush Flush Lip Gloss

€ 15
4 ML | € 3750.00 / 1L
Out of stock

Hush Flush

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Lion Look Eye Pencil
Sale

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
100% cotton
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Split Suede Penny Loafers - Dark Brown - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L
Mock-Neck Lace Top - Dark Red - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Triangular Rhinestone Hoops - Gold - Still Life
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Mosaic Brass Ring - Gold/Multi Colour - Still Life
Alpaca-Blend Cardigan - Dark Brown - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Retro Cordovan Sheer Lip Colour - Retro Cordovan - Still Life
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Ribbed Mock-Neck Jumper - White - Still Life
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Dark Blue - Still Life
Back in stockWool-cotton