Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Smashing Coral Lip Gloss

€ 15
4 ML | € 3750.00 / 1L

Smashing Coral

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Striking Orange Matte Lip Colour

Others also bought

Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Split Suede Penny Loafers - Dark Brown - Still Life
Ribbed Mock-Neck Jumper - Green - Still Life
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Retro Cordovan Sheer Lip Colour - Retro Cordovan - Still Life
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Ribbed Mock-Neck Jumper - White - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - Black - Lookbook
+4
100% organic cotton
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lemon Little Nail Colour - Lemon Little - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Blue Art Nail Colour - Blue Art - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nail Colour - Viridian Green - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Cotton Smocked Midi Dress - Light Blue - Still Life
100% cotton
Barrel-Leg Trousers - Black - Still Life
100% cotton
Silk Scarf‑Detail Top - Dove Blue/Floral - Still Life
Textured One-Shoulder Swimsuit - Purple - Still Life
Online exclusive