Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Whimsy Cherry Lip Gloss

€ 8€ 15
4 ML | € 2000.00 / 1L
Sale

Whimsy Cherry

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Cream Blusher
€ 12€ 25
Sale
Image of Glass Divine Balm Highlighter
Image of Clear Brow Laminator​
Out of stock

Others also bought

Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Wide-Leg Wool Trousers - Mole Melange - Still Life
SaleCotton-wool
Tie-Front Top - Black - Still Life
€ 35€ 59
Sale
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Straight Press-Crease Trousers - Dark brown - Lookbook
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Flared Press-Crease Trousers - Dark Brown - Still Life
Base Coat - Base Coat - Still Life
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale
Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Modal Jersey Wrap Top - Light Pink - Still Life
Woven Straw Bucket Hat - Dark Brown - Still Life
Ruched Cap-Sleeve Top - Beige - Still Life
Sale
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
High-Waist Bikini Briefs - Black - Still Life
Cropped Turtleneck Jumper - White - Still Life
Wool-cotton
Long-Sleeve Cotton Top - Burgundy - Still Life
Online exclusive
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Smocked Waist Linen Blouse - Black - Still Life
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Chunky Leather Loafers - Brown - Still Life
+1
Sale
Multi Wire Rhinestone Ring - Gold - Still Life
Knitted Sweater - Dark Brown - Lookbook
€ 29€ 49
Sale
Turtleneck Jumper - Burgundy - Still Life
€ 22€ 49
Prev. Markdown: € 25
+2
Sale