Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Candy Caricature Lip Gloss

€ 8€ 15
4 ML | € 2000.00 / 1L
Sale

Candy Caricature

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Retro Cordovan Sheer Lip Colour

Others also bought

Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Twisted Waist Blouse - Grey/Floral - Still Life
Sale
Sculpted Drawstring Mini Dress - Dark Brown - Still Life
Tutu Hype Lip Pencil - Tutu Hype - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Mosaic Brass Ring - Gold/Multi Colour - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Mohair Blend Top - Dark Blue/Cool Blue - Still Life
€ 49€ 89
Salecotton-wool-mohair
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Cropped Cotton Twill Shirt - Blue/Striped - Still Life
Cropped Reversible Cardigan - Grey/Turquoise - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Deep V-Neck Merino Wool Jumper - Light Blue - Still Life
Sale100% merino wool
Tailored Press Crease Trousers - Dark Brown - Still Life
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Croco Effect Belt - Beige/Faux Croco - Still Life
€ 29€ 49
+1
Sale