Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Cashmere Headband

£ 27
100% cashmere

Dusty white

Dusty whiteBlack

This headband is made from incredibly soft cashmere that will keep your head and ears warm in the coldest of climes.

Similar items

Twist-Front Cashmere Headband - White - Still Life
Mohair-Blend Twist-Front Headband - Light Yellow - Still Life
Cashmere Ribbed Headband - Dark Brown - Still Life
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Grey Melange - Still Life
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Red - Still Life
100% cashmere
Mohair-Blend Twist-Front Headband - Dark Grey Melange - Still Life
Wide Classic Headband - Dark Brown - Still Life
Cashmere Beanie - Bright Blue - Still Life
+7
100% cashmere
Brushed Cashmere Beanie - Light Pink - Still Life
100% cashmere
Cashmere Beanie - Mahogany - Still Life
+7
100% cashmere

Others also bought

Cashmere Scarf - White - Still Life
+1
100% cashmere
Fringed Wool Blanket Scarf - White - Still Life
Twist-Front Cashmere Headband - White - Still Life
Cashmere Ribbed Headband - Dark Brown - Still Life
100% cashmere
Canvas Beauty Pouch - Miami Muse - Still Life
£ 27
169.0 G | £ 159.76 / 1 KG
4 scents
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Dark Brown - Still Life
Short-Sleeve Cashmere Top - Dark Brown - Still Life
+1
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Red - Still Life
100% cashmere
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Wide Classic Headband - Dark Brown - Still Life
Tie Waist Jersey Top - Black - Lookbook
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Ruched Top - White - Still Life
Short Trench Coat - Burgundy - Still Life
Brushed Cashmere Cardigan - Dark Brown - Still Life
+1
New100% cashmere
Brushed Cashmere Beanie - Light Pink - Still Life
100% cashmere
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Boiled Merino Cardigan - Mole - Still Life
Knitted Cotton T-Shirt - Off-White - Still Life
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Draped Cowl-Neck Top - Black - Still Life