Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Bold Bronze Eye Pencil

€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1kg
Sale

Bold Bronze

Bold BronzeLion LookSoot SmudgeFamous BrownSapphire Vision

Long-lasting eye pencil with rich pigment that glides on and smudges effortlessly. ​

  • Dual-ended with sponge​
  • Waterproof and long-lasting​
  • Ophthalmologically tested​
  • Goes great with: Mascara, Cream Eye Colour, Eye Colour Palette ​
  • Use a sharpener made for plastic eye pencils

 

Combine with

Image of Femme Flair Lip Gloss
Sale

Similar items

Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 10€ 19
1.1 ML | € 9090.91 / 1 L
Sale

Others also bought

Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 32
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Knot-Buckle Leather Belt - Black - Still Life
Sale
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Ribbed Tank Top - Bright Red - Still Life
€ 10€ 22
Prev. Markdown: € 12
Sale
Cotton-Linen Bucket Hat - Dark Brown - Still Life
Sale
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Open-Knit Cotton Cardigan - Turquoise - Still Life
100% cotton
Rib-Knitted Long Dress - Black - Still Life
Sale
High-Waist Mini Skirt - Black - Lookbook
Sale
Open-Back Dress - Black - Still Life
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Leopard Print Satin Skirt - Beige/Leopard Print - Still Life
Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Oversized Mohair-Blend Sweater - Beige - Still Life
Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
V-Neck Velvet Mini Dress - Black - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
Sale
Button Placket Knit Dress - Black - Still Life
Tailored Wool Trousers - Black - Still Life
Sale
V-Neck Merino Wool Jumper - Khaki Green - Still Life
Sale100% merino wool
Cotton Shirt - White/Stripes - Still Life
€ 55€ 79
+2
Sale100% cotton
Rib-Knit Cotton Cardigan - Marled Green - Still Life
Sale
Wool-Blend Tailored Trousers - Dark Khaki Green - Still Life