Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Lion Look Eye Pencil

€ 9€ 19
1.3 G | € 6923.08 / 1kg
Sale

Lion Look

Bold BronzeLion LookSoot SmudgeFamous BrownSapphire Vision

Long-lasting eye pencil with rich pigment that glides on and smudges effortlessly. ​

  • Dual-ended with sponge​
  • Waterproof and long-lasting​
  • Ophthalmologically tested​
  • Goes great with: Mascara, Cream Eye Colour, Eye Colour Palette ​
  • Use a sharpener made for plastic eye pencils

 

Combine with

Image of Femme Flair Lip Gloss
Sale

Similar items

Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 10€ 19
1.1 ML | € 9090.91 / 1 L
Sale

Others also bought

Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 32
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+3
100% organic cotton
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Bar Stud Earrings - Gold - Still Life
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Heart-Pendant Hoop Earrings - Gold - Still Life
Sienna Stunner Lip Pencil - Sienna Stunner - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
High-Waist Mini Skirt - Black - Lookbook
Sale
Gold-Plated Shell Earrings - Gold - Still Life
Cotton Midi Dress - Brown/Checked - Still Life
100% cotton
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Leopard Print Satin Skirt - Beige/Leopard Print - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Peach Print Sheer Lip Colour - Peach Print - Still Life
€ 15€ 32
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Peplum Mini Dress - Black - Still Life
€ 45€ 119
Sale
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Tapered Shirt - Brown/Checked - Still Life
€ 39€ 59
Sale100% cotton