Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Poised Blonde Matte Lip Colour

€ 32
3.7 G | € 8648.65 / 1kg

A standout lipstick with matte texture that leaves a velvety finish.​ ​

  • Light-as-air yet full coverage​
  • High pigment payoff​
  • Contains rice wax, sunflower wax​
  • Comfortable on lips​
  • No dry feeling​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Old Copper Cream Eye Colour
Out of stock
Image of Forever Fig Cheek Lip
Out of stock

Similar items

Sienna Stunner Satin Lip Colour - Sienna Stunner - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Rosy Clue Satin Lip Colour - Rosy Clue - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Pomegranate Satin Lip Colour - Pomegranate - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Rustic Roses Satin Lip Colour - Rustic Roses - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
The Red Satin Lip Colour - The Red - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Modest Buff Sheer Lip Colour - Modest Buff - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Petal Expression Sheer Lip Colour - Petal Expression - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Retro Cordovan Sheer Lip Colour - Retro Cordovan - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Orchid Park Sheer Lip Colour - Orchid Park - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Make Jam Sheer Lip Colour - Make Jam - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3

Others also bought

Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+6
100% organic cotton
Wide-Leg Jeans - Light blue - Still Life
Chunky Leather Loafers - Black - Still Life
Printed Silk Scarf - Blue/Brown - Still Life
100% silk
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Doublé Jacket - Mole - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Ribbed Silk Top - Black - Still Life
100% silk
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Still Life
Brushed Cashmere V-Neck Jumper - Pink - Still Life
Back in stock100% cashmere
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Mock-Neck Lace Top - Dark Brown - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Grey Melange - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton