Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Berry Beat Matte Lip Colour

€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.60 / 1kg
Sale

A standout lipstick with matte texture that leaves a velvety finish.​ ​

  • Light-as-air yet full coverage​
  • High pigment payoff​
  • Contains rice wax, sunflower wax​
  • Comfortable on lips​
  • No dry feeling​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Pencil​ ​

 

Combine with

Image of Tender Tulip Liquid Blusher
Out of stock
Image of Futuristic Glow Balm Highlighter

Similar items

Pomegranate Satin Lip Colour - Pomegranate - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 32
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Rustic Roses Satin Lip Colour - Rustic Roses - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Petal Expression Sheer Lip Colour - Petal Expression - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Sienna Stunner Satin Lip Colour - Sienna Stunner - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Rosy Clue Satin Lip Colour - Rosy Clue - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
The Red Satin Lip Colour - The Red - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6

Others also bought

Crewneck T-Shirt - Beige - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Rouge Icon Lip Pencil - Rouge Icon - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Mohair-Blend Pointelle Cardigan - Pink - Still Life
cotton-wool-mohair
adidas Superstar II W - Cream/Black - Still Life
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Belted Corduroy Jumpsuit - Burgundy - Lookbook
SaleOnline exclusive
Fringed Wool Blanket Scarf - Dark Red - Still Life
Rib-Knit Midi Dress - Dark Grey - Still Life
Sale100% cotton
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Pomegranate Satin Lip Colour - Pomegranate - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Pleated Denim Mini Skirt - Dark Blue - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
Sale
Mocha Obscure Lip Pencil - Mocha Obscure - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Wool Blend Beanie - Red - Still Life
+5
NewWool-mohair
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Cutout Brass Ring - Silver - Still Life
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Gathered Silk Mini Dress - Bronze - Still Life
€ 89€ 149
Prev. Markdown: € 99
Sale100% silk
Tailored Press-Crease Trousers - Black - Still Life
Tapered Linen Blazer - Brown - Still Life
€ 69€ 149
Prev. Markdown: € 79
Sale