Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Silky Screen Nail Colour

€ 8€ 12
10 ML | € 800.00 / 1L
Out of stock

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Grape Galore Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Say Lollipop Nail Colour - Say Lollipop - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Lemon Little Nail Colour - Lemon Little - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22

Others also bought

Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Cashmere and cotton jumper - Beige - Still Life
SaleCashmere-cotton
Base Coat - Base Coat - Still Life
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Brushed Mohair-Blend Cardigan - Light Grey - Still Life
Straight Press-Crease Trousers - Dark brown - Lookbook
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Brown/White Stripes - Still Life
+4
Sale
Tapered Linen Blazer - Brown - Still Life
€ 69€ 149
Prev. Markdown: € 79
Sale
Tapered Knit Cardigan - Beige - Still Life
SaleWool-cotton
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Turtleneck Jumper - Burgundy - Still Life
€ 22€ 49
Prev. Markdown: € 25
+1
Sale
V-Neck Cotton Jumper - Mustard - Still Life
Sale100% cotton
Cropped Bomber Jacket - Black - Still Life
Sale