Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Platinum Veil Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Ruby Glow Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Nail Colour - Chili Touch - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Nail Colour - Viridian Green - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Smooth Indigo Nail Colour - Smooth Indigo - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Rhinestone Roses Nail Colour - Rhinestone Roses - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22

Others also bought

Knee-High Socks - Dark Grey - Still Life
Rhinestone Roses Nail Colour - Rhinestone Roses - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Ruffle-Collar Jumper - Beige - Still Life
NewWool-cotton
Barrel-Leg Ankle Jeans - Beige - Still Life
100% cotton
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Relaxed Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
100% cotton
Cropped Slim-Leg Jeans - Worn Black - Still Life
Short-Sleeve Cashmere Top - Grey - Still Life
100% cashmere
Wide Classic Headband - Dark Brown - Still Life
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Relaxed Cotton-Linen Blazer - Light Beige - Still Life
Woven Straw Bucket Hat - Dark Brown - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
+6
New
Oversized Coat - Brown - Still Life
Back in stock
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Black - Still Life
+2
Back in stock