Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Glossy Apple Nail Colour

€ 6€ 12
10 ML | € 600.00 / 1L
Out of stock

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Lemon Little Nail Colour - Lemon Little - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Grape Galore Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22

Others also bought

Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Cropped Bomber Jacket - Black - Still Life
Sale
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Fine-Knit Sheer Top - Sky Blue - Still Life
Sale
Twist-Shoulder Jersey Top - Light Blue - Still Life
Ruffle Mini Dress - Pink/Red Floral - Still Life
€ 75€ 129
Sale
Pleated Midi Skirt - Dark Blue - Still Life
€ 89€ 119
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 17
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Viscose-Silk Midi Dress - Light Blue - Still Life
€ 89€ 149
Prev. Markdown: € 99
Sale
Striped Bikini Top - Green/Blue Stripes - Still Life
€ 22€ 35
Prev. Markdown: € 27
Sale
Double Cherry Matte Lip Colour - Double Cherry - Still Life
€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Rib-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
Short-Sleeve Mock-Neck Top - Black/Green Floral print - Still Life
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Oversized Polo-Knit Cardigan - Yellow/White Stripes - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Flared Knee-Length Skirt - Beige - Still Life
€ 39€ 79
Prev. Markdown: € 45
Sale
Cross-Back V-Neck Swimsuit - Blue/White/Striped - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Cropped Bomber Jacket - Green - Still Life