Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Bright Tomato Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Lemon Little Nail Colour - Lemon Little - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Grape Galore Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22

Others also bought

Smooth Indigo Nail Colour - Smooth Indigo - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Nail Colour - Chili Touch - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Mini Hair Clips - Gold - Still Life
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Boxy Knit Jumper - White/Black Stripes - Still Life
+5
Wool-cotton
Classic Leather Belt - Black - Still Life
Tie-Neck Midi Dress - Red - Still Life
Knee-High Socks - Black - Still Life
Pleated Midi Skirt - Beige - Still Life
Tulip Bag Charm - Off White/Yellow - Still Life
Orchid Park Sheer Lip Colour - Orchid Park - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Oversized Curved Sunglasses - Dark Green - Still Life
Make Jam Sheer Lip Colour - Make Jam - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Square Sunglasses - Black - Still Life
Draped Asymmetric T-shirt - White - Lookbook
Rib Midi Dress - Black - Still Life
100% organic cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Mohair-Blend Leopard Vest - Brown Leopard Print - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life