Skip to:

Sale: New styles added

logo

Pretty Prism Nail Colour

€ 17
10 ML | € 1700.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​

 

Similar items

Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Rust Nail Colour - Perfect Rust - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Glass Detail Brass Ring Set - Gold/Blue/Brown - Still Life
Ruffle Neck Voluminous Blouse - White - Still Life
Cropped Wide-Leg Jeans - Mid blue - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Brown - Lookbook
Textured Bow Tie Swimsuit - Bright Blue - Still Life
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Low-profile Leather Shoulder Bag - Brown - Still Life
Corset Mini Dress - Grey/Checked - Still Life
Wool Mini Skirt - Grey - Still Life
100% wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+4
Cotton-wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Black - Lookbook
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Wool-Blend Tailored Trousers - Mole - Still Life