Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Forever Fig Cheek & Lip

€ 10€ 19
5 G | € 2000.00 / 1kg
Out of stock

Forever Fig

Mauve ModernDried PetalsRipe PeachRuby ReadyForever FigWatermelon Juice

Creamy pop of colour that seamlessly melts into skin/lip with a satin finish, leaving it with a natural flush.​

  • Hint of colur for lips and cheeks​
  • Creamy texture​
  • Contains squalane​
  • Moisturising properties​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Old Copper Cream Eye Colour
Out of stock

Others also bought

Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Knee-Length Slip Skirt - Dark Brown - Still Life
A-Line Mini Skirt - Dark Brown - Still Life
€ 29€ 59
Prev. Markdown: € 35
Sale
Nylon Funnel-Collar Jacket - Black - Still Life
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Best match  Tie-Side Bikini Briefs - White/Floral - Still Life
€ 19€ 29
Prev. Markdown: € 22
Sale
Knitted Sweater Vest - Dark Grey - Still Life
Wool-cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Glass Divine Balm Highlighter - Glass Divine - Still Life
€ 12€ 22
8.7 G | € 1379.31 / 1 KG
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Ribbed Tank Top - Bright Red - Still Life
€ 10€ 22
Prev. Markdown: € 12
Sale
V-Neck Slip Midi Dress - Green/Blue Florals - Still Life
€ 49€ 89
Prev. Markdown: € 59
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Drawstring Mini Dress - Dark Brown/White Dots - Still Life
€ 39€ 69
Prev. Markdown: € 49
Sale
Pleated Waist Shirt - Dark Brown - Still Life
Peplum Mini Dress - White - Still Life
€ 45€ 79
Sale100% cotton
Cotton Jumper - White/Blue Stripes - Still Life
100% cotton
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Chunky Hoop Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Ribbed T-shirt - Dark Brown - Lookbook
Ribbed Zip-Front Midi Dress - Black - Still Life
Cowl-Neck Linen Mini Dress - Black - Still Life