Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Ripe Peach Cheek & Lip

€ 10€ 19
5 G | € 2000.00 / 1kg
Sale

Ripe Peach

Mauve ModernDried PetalsRipe PeachRuby ReadyForever FigWatermelon Juice

Creamy pop of colour that seamlessly melts into skin/lip with a satin finish, leaving it with a natural flush.​

  • Hint of colur for lips and cheeks​
  • Creamy texture​
  • Contains squalane​
  • Moisturising properties​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Celestial Blitz Cream Highlighter
Out of stock

Others also bought

Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Peplum Mini Dress - Red/Yellow Stripes - Still Life
€ 39€ 79
Prev. Markdown: € 49
Sale100% cotton
Turtleneck Jumper - Burgundy - Still Life
€ 22€ 49
Prev. Markdown: € 25
+2
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Lace Button-Front Top - Beige - Still Life
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Peach - Still Life
Sale
Slim Fit Jersey T-Shirt - Dark Blue/Striped - Still Life
Sale
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Sculptural Drawstring Blouse - Beige - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Crescent-Buckle Belt - Brown - Still Life
+1
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life
Gathered Silk Mini Dress - Bronze - Still Life
€ 89€ 149
Prev. Markdown: € 99
Sale100% silk
Barrel‑Leg Cropped Trousers - Black - Still Life
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Ruched Floral Top - Red/Floral Pattern - Still Life
€ 39€ 59
Sale
Aventurine Quartz Half-Hoop Earrings - Gold/Light Blue - Still Life
Mini Crossbody Bag - Bright Orange - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Burgundy/Pink - Still Life
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock