Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Say Lollipop Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Rust Nail Colour - Perfect Rust - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Quiet Blue Nail Colour - Quiet Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nail Colour - Think Tropical - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Nail Colour - Think Tropical - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Navy/White Stripes - Still Life
+7
100% organic cotton
Sleeveless Satin Midi Dress - Dark Blue - Still Life
Crossover Leather Sandals - Brown - Still Life
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Sleek Leather Cowboy Boots - Black - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Mock-Neck Lace Top - Dark Red - Still Life
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Draped Asymmetric T-shirt - Burgundy - Still Life