Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Fuchsia Futurism Nail Colour

€ 5€ 12
Prev. Markdown: € 8
10 ML | € 500.00 / 1L
Out of stock

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Fuzzy Flamingo Nail Colour - Fuzzy Flamingo - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Roasted Walnut Nail Colour - Roasted Walnut - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Frozen Moss Nail Colour - Frozen Moss - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Gathered Blouse - Pink - Still Life
€ 49€ 69
Sale
Wrap-Front Blouse - Black - Lookbook
€ 49€ 79
Prev. Markdown: € 55
Sale
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Fuzzy Flamingo Nail Colour - Fuzzy Flamingo - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Crewneck T-Shirt - White - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Voluminous Tie-Detail Blouse - Rose Beige - Still Life
Flounced Mini Dress - Blue - Still Life
€ 75€ 119
Sale
Chunky Hoop Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Asymmetrical Satin Slip Midi Dress - Mole - Lookbook
Long-Sleeve Scoop-Neck Top - Red - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Peplum Mini Dress - White - Still Life
€ 45€ 79
Sale100% cotton
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
adidas BRMD W Sneakers - Light Pink/Yellow - Still Life
€ 59€ 110
Prev. Markdown: € 69
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Cropped Bomber Jacket - Black - Still Life
Sale
V-Neck Wrap Dress - Dark Red/Dots - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - Black/White - Still Life
+4
100% organic cotton
Fitted Tank Top - Black - Lookbook
€ 12€ 19
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Peach - Still Life
Sale
Wool-Cotton Bouclé Jumper - Dark Pink - Still Life
SaleWool-cotton
Cotton Shirt - Pink/Red Stripes - Still Life
€ 39€ 79
Prev. Markdown: € 49
+2
Sale100% cotton