Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Shimmer Shells Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Roasted Walnut Nail Colour - Roasted Walnut - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Frozen Moss Nail Colour - Frozen Moss - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Narrow Rectangle Sunglasses - Black - Still Life
Slim Oval-Frame Sunglasses - Brown/Tortoise - Still Life
Drawstring Mini Dress - Yellow/Florals - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sculptural Cotton V-Neck Blouse - Pastel Pink - Still Life
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Lilac - Still Life
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wide-Leg Eyelet Jeans - Dusty Light Blue - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Mock-Neck Lace Top - Dark Red - Still Life
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock