Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Orchid Park Sheer Lip Colour

€ 22
3.5 G | € 6285.72 / 1kg

Orchid Park

Petal ExpressionModest BuffPeach PrintRetro CordovanMake JamOrchid ParkBubblegum

A sheer lipstick that gives a hint of colour, leaving lips moisturised with shiny finish.​ ​

  • Light-as-air​
  • Sheer coverage with slight shine​ 
  • Contains Hyaluronic Acid​
  • Goes great with: Lip Pencil​ ​

 

Similar items

Bare Biscotti Matte Lip Colour - Bare Biscotti - Still Life
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Rosy Clue Satin Lip Colour - Rosy Clue - Still Life
€ 22
3.8 G | € 5789.47 / 1 KG
+6
Sienna Stunner Satin Lip Colour - Sienna Stunner - Still Life
€ 22
3.8 G | € 5789.47 / 1 KG
+6
Rouge Icon Lip Colour & Lip Pencil Kit - Rouge Icon - Still Life
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Rose Overload Matte Lip Colour - Rose Overload - Still Life
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Rustic Roses Satin Lip Colour - Rustic Roses - Still Life
€ 22
3.8 G | € 5789.47 / 1 KG
+6
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Deep Burgundy Matte Lip Colour - Deep Burgundy - Still Life
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Striking Orange Matte Lip Colour - Striking Orange - Still Life
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10
Floral Focus Matte Lip Colour - Floral Focus - Still Life
€ 22
3.7 G | € 5945.95 / 1 KG
+10

Others also bought

Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
€ 22
13.4 ML | € 1641.79 / 1 L
Wool Triangle Scarf - Burgundy - Still Life
100% wool
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Mini Hair Clips - Gold - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Silver - Still Life
Online exclusive
Desert Edition Perfume Oil - Desert Edition - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - Grey - Still Life
+4
100% organic cotton
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Mock-Neck Lace Top - Dark Red - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Long Leather Gloves - Purple - Still Life
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Rib-Trim Knitted Jumper - Black - Still Life
Draped Asymmetric T-shirt - Burgundy - Still Life
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook