Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sardonyx Fire Hand Soap

£ 9
250 ML | £ 36.00 / 1L
Out of stock

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. Features an intense floral scent with dark amber, wild vanilla and hints of bloom.​ ​ 

Top notes: Guava, Pink Freesia​

Mid notes: Rose Absolute, Saffron, Indian Jasmine​

Base notes: Patchouli, Black Amber, Vanilla Beans​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​ ​

Others also bought

Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Body Wash - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Eau de Toilette - Sardonyx Fire - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Dark Brown - Still Life
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Wool Bib Collar - Dark Brown - Lookbook
Wool-mohair
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Shoulder Bag - Dark Brown - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Ruffle Neck Voluminous Blouse - White - Still Life