Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sardonyx Fire Body Mist

£ 14
150 ML | £ 93.34 / 1L

Body mist with a delicate perfume.

  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​

Similar items

Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive

Others also bought

Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Eau de Toilette - Sardonyx Fire - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
£ 23
210.0 G | £ 109.52 / 1 KG
5 scents
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Boxy Cotton T-Shirt - Black - Lookbook
+5
100% organic cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Cotton Jumper - White/Blue Stripes - Still Life
100% cotton
Relaxed Trench Coat - Beige - Still Life
Ruched Top - Black - Still Life