Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Punk Bouquet Hand Soap

£ 9
250 ML | £ 36.00 / 1L
Out of stock

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. Features a floral scent that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​ ​

Others also bought

Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
£ 23
210.0 G | £ 109.52 / 1 KG
5 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Arabesque Wood - Still Life
2 scents
Striped Socks - Beige - Still Life
Ribbed Frill Socks - White - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Short-Sleeve Cashmere Top - Dark Brown - Still Life
+1
100% cashmere
Cotton-Twill Baseball Cap - Dark Blue - Still Life
adidas Handball Spezial Sneakers - Beige/Pink - Still Life
V-Neck Gathered Dress - Dark Blue/Dots - Still Life
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
Sardonyx Fire Body Wash - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents