Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sardonyx Fire Perfume Oil

£ 18
6 ML | £ 3000.00 / 1L

This travel-friendly roll-on perfume oil is delicately scented with long-lasting floral notes of dark amber, wild vanilla and hints of bloom.​ ​

Top notes: Guava, Pink Freesia​

Mid notes: Rose Absolute, Saffron, Indian Jasmine​

Base notes: Patchouli, Black Amber, Vanilla Beans​ ​

Fragrance family: Floral​

Made in Italy

Others also bought

Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Eau de Toilette - Sardonyx Fire - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Ribbed Mock-Neck Jumper - White - Still Life
Relaxed Knit Jumper - Mole Beige - Lookbook
Strappy Leather Sandals - Brown/Snake Print - Still Life
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Braided Leather Card Holder - Blue/Brown - Still Life
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Knitted Cotton T-Shirt - Off-White - Still Life
100% cotton
Wool-Cotton Cable Knit Cardigan - White - Still Life
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Alpaca-Blend Cardigan - Cream - Still Life
Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
£ 23
210.0 G | £ 109.52 / 1 KG
5 scents
Wide-Leg Eyelet Jeans - Dusty Light Blue - Still Life
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton