Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Glossy Apple Nail Colour

€ 6€ 12
10 ML | € 600.00 / 1L
Out of stock

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Others also bought

Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Cropped Bomber Jacket - Black - Still Life
Sale
Twist-Shoulder Jersey Top - Light Blue - Still Life
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Fine-Knit Sheer Top - Sky Blue - Still Life
Sale
Ruffle Mini Dress - Pink/Red Floral - Still Life
€ 75€ 129
Sale
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Pleated Midi Skirt - Dark Blue - Still Life
€ 89€ 119
Sale
Viscose-Silk Midi Dress - Light Blue - Still Life
€ 89€ 149
Prev. Markdown: € 99
Sale
Short-Sleeve Mock-Neck Top - Black/Green Floral print - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Double Cherry Matte Lip Colour - Double Cherry - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Striped Bikini Top - Green/Blue Stripes - Still Life
€ 22€ 35
Prev. Markdown: € 27
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Cropped Bomber Jacket - Green - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Oversized Polo-Knit Cardigan - Yellow/White Stripes - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Cross-Back V-Neck Swimsuit - Blue/White/Striped - Still Life
Rib-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
Frilled Stand-Collar Blouse - Black/Floral - Still Life
Textured Bow Tie Swimsuit - Bright Blue - Still Life
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L