Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Miami Muse Body Scrub

€ 17
250 ML | € 68.00 / 1L

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ ​

Top: Pink Pepper, Guava​

Mid: Raspberry Blossom, Violet​

Base: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​ ​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleanses.​
  • Made in Italy​ ​

 

Others also bought

Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Miami Muse Hand Lotion - Miami Muse - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Arabesque Wood Body Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% merino wool
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Angular Cat Eye Sunglasses - Black - Still Life
Oversized Drawstring Utility Jacket - Dark Brown - Still Life
Oval Sunglasses - Brown/Tortoiseshell - Still Life
Sheer Apron Midi Skirt - Black - Lookbook
100% cotton
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 17
10 ML | € 1700 / 1 L
+22
Linen Mini Dress - White - Still Life
+2
100% linen