Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Pearlescence Nail Colour

€ 17
10 ML | € 1700.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Roasted Walnut Nail Colour - Roasted Walnut - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Frozen Moss Nail Colour - Frozen Moss - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Relaxed Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
100% cotton
Ruched Top - White - Still Life
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Drawstring Midi Dress - Black/White - Still Life
Relaxed Denim Shorts - Black - Still Life
Triangle-Cut Swimsuit - Khaki Green - Still Life
Online exclusive
Draped Midi Dress - Black/Yellow/Checked - Still Life
Tailored Playsuit - Red - Still Life
Cotton-linen
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Brown - Lookbook
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Ribbed Silk Top - Black - Still Life
100% silk
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
Brushed Cashmere V-Neck Jumper - Pink - Still Life
Back in stock100% cashmere