Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sardonyx Fire Body Mist

€ 15
150 ML | € 100.00 / 1L

Body mist with a delicate perfume.

  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​

Similar items

Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive

Others also bought

Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Boxy Cotton T-Shirt - Black - Lookbook
+4
100% organic cotton
Cotton Poplin Drawstring Shirt - Blue/Striped - Still Life
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Cotton Jumper - White/Blue Stripes - Still Life
100% cotton
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Oversized Shirt - Light Blue - Still Life
100% cotton
Relaxed Trench Coat - Beige - Still Life