Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Amber Noir Body Wash

€ 15
350 ML | € 42.86 / 1L

Richly lathering shower gel with a comfy scent of warm spices, powdery florals, and dark ambroxan.​

Top notes: Cardamom, Bergamot, Pink Pepper​

Mid notes: Orris, Saffron, Vanilla Orchid​

Base notes: Blonde Woods, Ambroxan, Tobacco​

  • Leaves skin clean, fresh and feeling soft.
  • Made in Italy​

 

Similar items

Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents

Others also bought

Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Body Scrub - Amber Noir - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Body Scrub - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Moulded Split-Suede Phone Bag - Dark Blue - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Double-Strap Slip Dress - Dark Blue - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Arabesque Wood Body Scrub - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Kitten Heel Leather Ankle Boots - Black - Still Life
Rib-Knit Tank Top - Red - Still Life