Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Miami Muse Body Mist

€ 15
150 ML | € 100.00 / 1L

Body mist with a delicate perfume that captures sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ ​

Top: Pink Pepper, Guava​

Mid: Raspberry Blossom, Violet​

Base: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​ ​

  • Fragrance family: Fruity​
  • Made in Italy​

Similar items

Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents

Others also bought

Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Lotion - Miami Muse - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Miami Muse Body Scrub - Miami Muse - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Spherical Brass Ring - Silver - Still Life
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
adidas Handball Spezial Sneakers - Brown/White - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Curved Leather Shoulder Bag - Dark Brown - Still Life
Modest Buff Sheer Lip Colour - Modest Buff - Still Life
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Déjà Vu Mood Perfume Oil - Déjà Vu Mood - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Straight-Leg Jeans - Dusty Blue - Still Life
Ribbed T-shirt - Dark Brown - Lookbook
Perfect Pistachio Perfume Oil​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Large Tote Bag - Brown - Still Life
Lace Turtleneck Top - Black - Still Life