Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Soot Smudge Eye Pencil

€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1kg
Sale

Soot Smudge

Bold BronzeLion LookSoot SmudgeFamous BrownSapphire Vision

Long-lasting eye pencil with rich pigment that glides on and smudges effortlessly. ​

  • Dual-ended with sponge​
  • Waterproof and long-lasting​
  • Ophthalmologically tested​
  • Goes great with: Mascara, Cream Eye Colour, Eye Colour Palette ​
  • Use a sharpener made for plastic eye pencils

 

Combine with

Image of Rosy Clue Satin Lip Colour
Image of Powder Blush
€ 12€ 22
Sale

Similar items

Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L

Others also bought

Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Sienna Stunner Satin Lip Colour - Sienna Stunner - Still Life
€ 22
3.8 G | € 5789.47 / 1 KG
+6
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Grey Melange - Still Life
Mocha Obscure Lip Pencil - Mocha Obscure - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Square-Neck Tank Top - Red - Still Life
€ 10€ 22
Prev. Markdown: € 12
Sale
Textured Bow Tie Swimsuit - Black - Still Life
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Tapered Linen Blazer - Brown - Still Life
€ 69€ 149
Prev. Markdown: € 79
Sale
Oversized Mohair-Blend Cardigan - Dark Blue - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Futuristic Glow Balm Highlighter - Futuristic Glow - Still Life
€ 10€ 22
8.7 G | € 1149.43 / 1 KG
Sale
Brushed Mohair-Blend Cardigan - Light Grey - Still Life
Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L
Strappy Velvet Top - Black - Still Life
€ 22€ 59
Sale
Pull-On Wool Trousers - Dark Mole - Still Life
New100% wool
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Cream Blusher - Valentine - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Favourite Flower - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Leather Derby Shoes - Black - Still Life
€ 69€ 149
Sale
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Straight-Leg Jeans - Light Blue - Still Life
€ 79€ 99
Sale
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
Fuzzy Flamingo Nail Colour - Fuzzy Flamingo - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale