Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Tutu Hype Lip Pencil

€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.58 / 1kg
Sale

Tutu Hype

Tutu HypeRouge IconSienna StunnerMocha ObscureNougat Divine

Lines and defines the shape of your lips with smooth impeccable precision. ​ ​

  • Smooth yet precise​
  • Selected shades have matching Lip Colours
  • Contains Vitamin E, candelilla wax, castor oil​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Gloss​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128​ ​ .​ ​​ ​

Combine with

Image of Moon Mosaic Cream Eye Colour
Image of Bare Biscotti Matte Lip Colour

Others also bought

Candy Caricature Lip Gloss - Candy Caricature - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Oval-Frame Sunglasses - Brown - Still Life
Sale
Criss-Cross Leather Slingback Pumps - Red - Still Life
Press-Crease Cotton Trousers - White - Still Life
€ 69€ 99
Prev. Markdown: € 79
Sale100% cotton
Triangular Rhinestone Hoops - Gold - Still Life
Wide-Leg Jeans - Light Blue - Still Life
€ 59€ 89
+6
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Tie-Belt Wool Trench Coat - Mole - Still Life
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Ribbed Tank Top - Bright Red - Still Life
€ 10€ 22
Prev. Markdown: € 12
Sale
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Suede Baseball Cap - Dark Brown - Still Life
€ 39€ 69
SaleOnline exclusive
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Straight-Leg Jeans - Light Washed Blue - Still Life
€ 49€ 99
Prev. Markdown: € 59
Sale100% cotton
Tie-Back Midi Dress - Black - Still Life
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Chunky Leather Loafers - Brown - Still Life
+1
Sale